Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Astro Lighting

John Fearon i James Bassant stworzyli Astro Lightning w 1997 roku. Połączyło ich zaangażowanie w brytyjskie projekty oświetleniowe i zamiłowanie do jakości i precyzji. Po ponad dwudziestu latach kreatywny etos Astro pozostaje niezmieniony - dobry projekt wymaga prostoty. 

Oświetlenie Astro - niezwykle stylowe i praktyczne

Wraz ze wzrostem świadomości marki Astro nadszedł czas, aby ten standardowy twór brytyjskiego oświetlenia wszedł na arenę międzynarodową. Partnerzy eksportowi na całym świecie zainteresowali się nietuzinkowymi projektami firmy, a oświetlenie Astro weszło w etap dynamicznego rozwoju. 

Niektórzy uważali nowe przepisy dotyczące oświetlenia w łazience za problem. Dla Astro była to okazja. Firma stała się wiodącą marką w dziedzinie jaką jest oświetlenie do łazienki, a obecnie ma największy dostępny zakres w tej najbardziej osobistej przestrzeni. 

Astro Lighting lampy i kinkiety - postaw na wysoką jakość

Priorytetem marki jest satysfakcja konsumentów. Każdego dnia doświadczony zespół pracowników stara się zadowolić klientów, którzy stale powracają kupując kolejne oryginalne wyroby takie jak między innymi: lampy  wiszącekinkiety Astro.