AZzardo

Marka AZzardo istnieje na rynku oświetleniowym od 2002 roku. Swoje produkty kieruje do osób, które cenią sobie oryginalną stylistykę i najwyższą jakość wykonania lamp. Oprawy oświetleniowe pochodzące z jej pracowni wyróżniają się niepowtarzalnym designem i nietuzinkowym wzornictwem. Nic więc dziwnego w tym, że wiele oferowanych przez markę wyrobów zagościło na łamach najpopularniejszych magazynów wnętrzarskich. 

AZzardo wciąż doskonali swój warsztat i nieustannie uczestniczy w najważniejszych wydarzeniach branży oświetleniowej. Ich stylowe lampy cieszą się wielką popularnością wśród architektów oraz projektantów wnętrz. Są także doceniane przez szerokie grono klientów, jako oświetlenie idealnie dopełniające aranżacje pomieszczeń w ich mieszkaniach.

Oprawy oświetleniowe marki AZzardo zostały nagrodzone Certyfikatem Najwyższa Jakość przyznawanego przez Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań Nad Jakością. Ponadto w roku 2009 firmę uhonorowano statuetką „Luksusowa marka Gentelmana”. W tym samym roku dzięki dziennikowi „Puls Biznesu” dołączyła do elitarnego klubu Gazel Biznesu - grona najdynamiczniej rozwijających się firm.