Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Estiluz

Gerard Masdeu Jordà był młodym przedsiębiorcą z wielką wizją i zamiłowaniem do designu. W 1969 roku wykorzystał techniczne doświadczenie ojca i z pomocą brata założył małą firmę w warsztacie w Sant Joan de les Abadesses w prowincji Girona (Hiszpania). 

Lampy Estiluz - produkty o wyjątkowo ciekawym designie

Od swojego powstania firma Estiluz zajmowała się projektowaniem, rozwojem, produkcją i dystrybucją wysokiej jakości dekoracyjnych produktów oświetleniowych. Eleganckie, funkcjonalne i ponadczasowe lampy wiszące, najwyższej jakości materiały i wykończenia oraz zaawansowana inżynieria produktów sprawiły, że jest światowym pionierem w branży oświetleniowej. Obecnie posiada regionalne biura sprzedaży w Paryżu (1991), Nowym Jorku (1993) i Frankfurcie (2002). Lampy Estiluz to produkty, które są dobrze znane na całym świecie.

Postaw na wysoką jakość i estetykę

Firma realizuje etapy produkcji i montażu we własnych obiektach. Zawsze starał się wyróżniać, oferując specjalne wyroby i nienaganną obsługę. Design jest częścią kultury Estiluz. Jest to wartość wewnętrzna, wspólna dla całej organizacji, co znajduje odzwierciedlenie we wszystkim, co robi. Design to koncepcja życia w ciągłej ewolucji, a marka Estiluz poświęciła wiele czasu na myślenie o swojej początkowej fazie projektowania, daleko poza estetyką swoich produktów i wizerunku marki. W jej asortymencie znaleźć można oryginalnie wyglądające kinkiety ścienne, które odmienią charakter każdego domu!

Lampy Estiluz wykorzystują innowacyjne rozwiązania oświetleniowe

Firma rozpoczęła swoją transformację, aby stać się laboratorium, które tworzy innowacyjne rozwiązania w oświetleniu, szanujące społeczeństwo i środowisko oraz zwracające uwagę opinii publicznej. Estiluz jest uważany za jedną z najbardziej charyzmatycznych marek w branży oświetlenia awangardowego i został uznany na całym świecie otrzymując honorowe wyróżnienie w kategorii European Design Management Award 2010 i Delta Award 2012 za oryginalność swojej lampy Balloon.