Formy płatności

Dokładamy wszelkich starań aby zakupy w naszym sklepie MagiaForm.pl były proste i wygodne, a cały proces był intuicyjny. Dokonywanie płatności wcale nie musi być nieprzyjemne i skomplikowane.

Do Państwa dyspozycji mamy następujące formy płatności

1. Przelew
Dla klientów którzy preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce stacjonarnej banku lub poczty. Po zrealizowanym zamówieniu, klient otrzymuje drogą mailową numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę .W chwili zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
W tytule przelewu należy podać numer zamówienia lub imię i nazwisko (dostępny w mailu potwierdzającym zakup).

Dane do przelewu:
ARTEMODO sp. z o.o. sp.k
ul. Choiny 9C
20-816 Lublin
Nr konta: ALIOR Bank 50 2490 0005 0000 4520 5265 7412

Dla Klientów dokonujących zakupów z zagranicy, chcących opłacić zamówienie w walucie EUR, przekazujemy poniższy numer konta:

ALIOR Bank PL83 2490 0005 0000 4600 8343 2803

 

2. Za pobraniem/przy odbiorze

Wybierając opcję za pobraniem, wysyłamy towar w momencie otrzymania i potwierdzenia zamówienia. Zapłata gotówką u kuriera przy odbiorze zamówienia

3. Przelew on-line: przelewy24.pl
System bezpiecznych, bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych. Wybierając tą opcję, masz pewność, że przekazywane środki dotrą do nas błyskawicznie. Opcja ta umożliwia również zapłatę kartą płatniczą. Ze względów bezpieczeństwa każda transakcja w systemie płatności elektronicznych jest weryfikowana przez operatora przelewy24.pl.
(termin weryfikacji płatności nie jest zależny od naszego sklepu) z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazane do realizacji.

a) kartą płatniczą:
b) eprzelewem:

Możesz zapłacić za towar w siedzibie naszego sklepu odbierając go osobiście w Lublinie ul. Choiny 9C od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny 607 826 281 lub e-mailowy sklep@magiaform.pl

Życzymy udanych zakupów
Zespół Artemodo