Kaspa

Historia Kaspy zaczęła się, gdy jej założyciele zakochali się w świetle i formach jakie może przyjąć. Przez wiele lat zdobywali doświadczenie i kształcili się, aby rozwinąć ich ogromną pasję. Obserwowali świat przez pryzmat pięknego szkła kloszy. Przyglądali się metalowym konstrukcjom i nowym technologiom, a pewnego dnia podjęli wyzwanie stworzenia własnej kolekcji lamp. 

Kaspa dołożyli wszelkich starań, żeby ich produkty zachwycały nie tylko stylem i designem, ale przede wszystkim doskonałą jakością. Są to polskie lampy inspirowane zachodnimi wpływami, do produkcji których wykorzystano rodzime surowce. Twórcy pragną, by Kaspa kojarzyła się z ciekawym i oryginalnym wzornictwem produktów, doskonałą jakością, wiarygodnością cen.  

Niepowtarzalne produkty marki Kaspa zachwycają oryginalnym designem. To ten typ opraw oświetleniowych, który jest nie tylko stylowy, ale też niezwykle funkcjonalny. Lampy dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Staną się ciekawym elementem dekoracyjnym, który nieustannie będzie zwracał uwagę swoim wyglądem.