Koszty wysyłki

Produkty zamówione w naszym sklepie są ostrożnie pakowane, aby dotarły do Państwa szybko i bezpiecznie
Przy zakupie jednego lub kilku produktów koszt transportu jest zryczałtowany.

 

Oferujemy następujące formy wysyłki

KURIER GLS

wszystkie zamówienia (przy płatności przelewem lub Dotpay.pl) - koszt wysyłki 0,00 zł

wszystkie zamówienia (przy płatności "za pobraniem") - 15,00 zł

Jedynym wyjątkiem od tej reguły są meble marki take me Home. Ze względu na gabaryt tych produktów, naliczany każdorazowo jest koszt transportu w wysokości 50zł.

 

ODBIÓR OSOBISTY

Każdy produkt zakupiony w naszym sklepie można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy pod adresem:

ul. Choiny 9C, 20-816 Lublin

w godzinach 9.00 - 17.00 od poniedziałku do piątkuKurier GLS Polska
Wysyłka towaru jest realizowana za pośrednictwem firmy GLS Polska.
Informacja o wysyłce z naszego magazynu wraz z numerem listu przewozowego jest przesłana do każdego klienta e-mailem. Po jego otrzymaniu (z informacją, że status zamówienia zmienił się na "Wysłane") należy spodziewać się dostawy następnego dnia. Wpisując numer listu przewozowego tutaj można sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się Państwa wysyłka.

UWAGA:
Firma Artemodo zastrzega sobie prawo do zmian cenników przesyłek.

 

WYSYŁKA MIĘDZYNARODOWA (INTERNATIONAL SHIPMENT)

Możliwa jest wysyłka do innych krajów spoza listy, prosimy o wcześniejsze skontaktowanie się z obsługą klienta sklepu MagiaForm.pl  mail: biuro@artemodo.pl

Paczek za pobraniem (COD) nie wysyłamy za granice.


KURIER GLS
Wysyłka towaru jest realizowana za pośrednictwem Firmy kurierskiej GLS.
Informacja o wysyłce z naszego magazynu wraz z numerem listu przewozowego jest przesyłana do każdego klienta e-mailem. Po otrzymaniu maila z informacją, że status zamówienia zmienił się na "Wysłane", dostawy należy spodziewać się następnego dnia. Wpisując numer listu przewozowego na stronie DPD można sprawdzić, gdzie w danym momencie znajduje się Państwa paczka.

Wyjątkowo, ze względu na bezpieczeństwo Państwa produktów, firma Artemodo zastrzega sobie możliwość wysyłki towaru inną  firmą kurierską, zapewniającą standard co najmniej tak wysoki jak GLS.

Każda paczka wysyłana jest za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS i jest ubezpieczona do wartości zamówienia. Do wszystkich zamówień dołączamy dowód zakupu - paragon, fakturę VAT lub fakturę imienną.

UWAGA:
Paczek za pobraniem (COD) nie wysyłamy za granicę.
Firma Artemodo zastrzega sobie prawo do zmian cenników przesyłek.

Wyjątkiem dostawy przy płatności pobraniowej są lustra ich koszt przy przesyłce pobraniowej wynosi 60 zł . Jest to towar szczególnie delikatny, a jego transport kosztowny. Oferujemy darmową dostawę również tych produktów, natomiast ze względu na bezpieczeństwo towaru ograniczony jest on do płatności przelewowej lub online.