Labra

Niestrudzenie poszukujemy nowości i śledzimy bieżące światowe trendy i tendencje. Nie zawsze jednak, by zaproponować coś naprawdę dobrego, trzeba szukać daleko. Wybieramy tylko najlepsze produkty, a takimi niewątpliwie są wyroby marki Labra.  

Firma Labra to nasz wiodący rodzimy producent oświetlenia o nowoczesnej stylistyce. Ich produkty doskonale sprawdzą się w każdej przestrzeni - od biurowych przez mieszkalne po sklepowe. Jest marką oświetleniową, której produkty wyróżniają się przystępnością cen przy jednoczesnej wysokiej jakości wykonania. Gwarantuje to satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów.  

Labra zapewnia produkty o najwyżej jakości przy zastosowaniu niestandardowych rozwiązań. Niezależnie czy poszukujemy oświetlenia do nowoczesnego czy klasycznego wnętrza, z pewnością znajdziemy coś dla siebie wśród licznych produktów z oferty producenta.

Oświetlenie Labra – minimalizm inspirowany modernizmem

Lampy Labra są nowoczesną interpretacją sztuki epoki modernizmu, która świetnie odnajduje się we współczesnych wnętrzach oraz aranżacjach. Oprawy charakteryzują się niezwykle prostą formą, dominują geometryczne kształty, przestrzenne bryły o idealnych proporcjach. Zaskakują niebanalnym designem, który jednocześnie jest efektem połączenia powszechnie znanych nam z codzienności kształtów. Oświetlenie Labra realizuje koncepcję sztuki nowoczesnej. Mamy do czynienia z natynkowymi reflektorami z regulacją kierunku światła czy też wiszącymi lampami na cienkich kablach o wydłużonych lub spłaszczonych kształtach. Są też praktyczne i bardzo dyskretne oprawy wpuszczone w sufit, świetnie sprawdzające się w nowoczesnych aranżacjach i przestrzeni budynków użytku publicznego. Firma Labra wykorzystuje sprawdzone rozwiązania, prezentując je w odświeżonej i dostosowanej do aktualnych trendów odsłonie, czego przykładem są kinkiety w kształcie prostopadłościanów i sześcianów.

Lampy Labra w biało-czarnej kolorystyce

Proste są nie tylko formy, ale również kolorystyka. Projektanci Labra postawili na ponadczasowość i zawsze modną elegancję. Wszystkie lampy są w kolorze białym lub czarnym, co pozwala na ich wykorzystanie w każdej przestrzeni, niezależnie od stylu czy kolorystyki. Możemy je ze sobą łączyć, tworząc efektowną świetlną szachownicę. Lampy Labra występują wielu odsłonach, co pozwala na stworzenie kompletnego systemu oświetleniowego dla całego budynku.