Lampy Led - oświetlenie energooszczędne

Światło odgrywa w naszym życiu dużą rolę. Tworzy nastrój, pozwala bezpiecznie poruszać się po mieszkaniu i ogrodzie. Doceniamy tę rolę, ale chcemy jednocześnie zużywać jak najmniej energii. Dzięki energooszczędnym lampom LED i halogenom – jest to jak najbardziej możliwe.


Oświetlenie LED to nie tylko listwy ledowe, spotykane często pod górnymi szafkami w kuchniach. Niskie zużycie energii, może dotyczyć także dużo większych lamp. W tę technologię wyposażone są m.in. lampy Labra.

Lampy ledowe znajdziemy także w projektach włoskiej marki Artemide.

Używając żarówek LED możemy zaoszczędzić do 80-90% energii. Takie żarówki będą pasować do różnych lamp – poniżej betonowe lampy wiszące Foscarini.

ŻARÓWKI LED, DLACZEGO WARTO?


Dają mało ciepła, a przy tym szybko się rozgrzewają. Są wytrzymałe na różnice temperatur i różne uszkodzenia i wstrząsy – dlatego możemy dostać lampy ledowe również w wersji kompaktowej np. na biurko.

HALOGENY I OSZCZĘDNOŚĆ


Wkręcając żarówki halogenowe również możemy wiele zyskać dłuższy czas działania jak i mniejszy pobór energii. Dodatkowo, większość halogenów na rynku ma powłokę ograniczającą promieniowanie UV.

Halogeny, ledy czy zwykłe żarówki – co wybrać? Decyzja zależy od każdego z nas, jednak mając na uwagę oszczędność energii, a co za tym idzie również oszczędność w portfelu – wybierzmy pierwszą lub drugą opcję.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię