Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Mantra Iluminacion

Firma Mantra Iluminacion rozpoczęła działalność w branży oświetleniowej w 2000 roku. Dzięki własnym projektom, realizowanym w Hiszpanii, zawsze dążyli do tego, aby produkować "przystępne oświetlenie, o wysokiej jakości, wzornictwie i dostępne dla wszystkich". Od tamtego czasu motto to stało się ich celem.

Hiszpańskie oświetlenie Mantra Iluminacion

Od początków istnienia ich bogata oferta ma na celu zadowolenie rodzimego i sąsiednich rynków. Marka współpracuje z szeroką siecią przedstawicieli handlowych. Dziś można powiedzieć, że oświetlenie Mantra jest znana na całym świecie, sprzedając swoje produkty w Europie, Ameryce, Azji Środkowo-Wschodniej i Azji Dalekiego Wschodu.

Mantra - lampy wysokiej jakości

Mantra Iluminacion zaufała profesjonalnym standardom pracy swoich projektantów i kryteriom przy tworzeniu i wyborze produktów oświetleniowych. Ich wyroby mają niepowtarzalny charakter i są w stanie skutecznie i wyjątkowym stylu oświetlić każdą przestrzeń.

Lampy Mantra w naszej ofercie to między innymi żyrandole do salonu, nowoczesne lampy sufitowe, czy lampy biurkowe. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów Mantra Iluminacion!