Markslöjd

Markslöjd to szwedzki producent eleganckiego oświetlenia w stylu skandynawskim. Główna siedziba firmy znajduje się w miejscowości Kinna w Szwecji. Doskonały design i najwyższa jakość wykonania pozwoliły firmie zdobyć uznanie klientów na całym świecie, szczególnie w Europie, Azji i Ameryce Południowej.  

Dzięki stałej współpracy z najlepszymi szwedzkimi projektantami, marka Markslöjd od lat kreuje nowe trendy w oświetleniu wnętrz. W ich szerokiej ofercie produktów znajdują się m.in. nowoczesne lampy, żyrandole kryształowe, kinkiety, dekoracje świetlne, a także oświetlenie zewnętrzne i ogrodowe. Asortyment dopełniają świąteczne artykuły dekoracyjne.  

Oryginalne wzornictwo, ciekawe projekty i odważne innowacyjne pomysły - te cechy decydują o wyjątkowości produktów marki Markslöjd, które cieszą się popularnością wśród klientów na całym świecie

Skandynawskie inspiracje z oświetleniem Markslöjd

Lampy Markslöjd to wzorowi reprezentanci stylu skandynawskiego. Wszystkie oprawy odwzorowują największe atuty tego nurtu, który już dawno przekroczył progi Szwecji. Dzisiaj zachwycamy się prostotą i naturalnością skandynawskiego stylu na całym świecie, przez co oświetlenie Markslöjd tam mocno podbija nasze serca. Wśród dostępnych propozycji znajdziesz m.in. wielofunkcyjne żyrandole Markslöjd z ruchomymi reflektorami, których kąt padania światła możesz dostosować do indywidualnych potrzeb i tym samym lepiej oświetlić wybrane strefy. Bardzo dobrze sprawdzają się w salonie, ale też w jadalni, np. zawieszone nad stołem.

Lampy wiszące Markslöjd - nowoczesność i elegancja

Projektanci Markslöjd szczególnie doceniają naturalne materiały, których potencjał wykorzystują w kreatywnych projektach. Przykładem ich miłości do otaczającego nas świata jest lampa wykonana o gęstym splocie gałązek rattanu. Nadano jej geometryczny kształt, aby nawiązać nieco do prostoty nowoczesności. Uwagę przyciągają lampy wiszące Markslöjd wykonane z metalowych konstrukcji i uzupełnione o szklane klosze. Świetnie odnajdują się we wnętrzach klasycznych, ale znalazły też swoje zastosowanie w glamour stylizacjach. Skandynawski styl mocno akcentowany jest kolorystyką, która jest stonowana i ponadczasowa. Dominują w niej biel i czerń, które uzupełnia patyna, złoto i miedź. Każda lampa Markslöjd stanowi zwieńczenie współpracy kreatywnych projektantów i doświadczonych rzemieślników. To przykład niebanalnej interpretacji tak oczywistego elementu wystroju wnętrza, jakim jest oświetlenie.