Nordlux

Nordlux to firma, która od 1977 roku nieustannie nas zaskakuje sztuką tworzenia oświetlenia do domów i biur. W sposób niezwykle prosty, lecz bardzo kreatywny interpretuje zmieniające się trendy, proponując lampy zaskakujące minimalistyczną formą i jednocześnie wyszukanym wzornictwem. Oświetlenie Nordlux jest dzisiaj dostępne w aż 50 krajach na całym świecie. Kunszt i precyzja tworzenia doceniają wybitni designerzy i projektanci wykorzystujący lampy Nordlux w swoich projektach. W procesie produkcji wykorzystywana jest zaawansowana technologia, która wciąż się zmienia w zależności od pojawienia się nowych rozwiązań. Ponadto zespół z ogromnym zaangażowaniem wybiera materiały do każdego modelu, aby powstało dzieło nie tylko piękne wizualnie, ale też trwałe i odporne na wieloletnie użytkowanie. Jednocześnie firma Nordlux dokłada wszelkich starań, aby jej produkty były dostępne dla szerokiego grona klientów. Oferuje doskonały stosunek jakości do ceny, dzięki czemu wiele osób może sobie pozwolić na awangardowy luksus.

Nordlux inspiruje oświetleniem

Od samego początku misją firmy Nordlux było inspirowane ludzi oświetleniem. Uczynili oni z niego niezwykłe dzieło sztuki, które może zarówno podkreślać styl wnętrzarski, jak również go wytyczać i być jednym z głównym elementów odpowiadających za charakter stylizacji. Lampy Nordlux są funkcjonalne, a jednocześnie atrakcyjne wizualnie. Mają wszechstronne zastosowanie, co skłania do eksperymentów i odnajdywania nowych rozwiązań dla wnętrz. Oświetlenie Nordlux powstaje z ogromnym entuzjazmem i ambicją, są to efekty wieloletniego wsłuchiwania się w potrzeby, oczekiwania i marzenia konsumentów.

Oświetlenie Nordlux w geometrycznym wymiarze

Kinkiety, lampy stojące i lampy wiszące Nordlux łączy jedna cecha, dzięki którym wszystkie kolekcje są pod pewnymi względami spójne wizualnie. Ich kształt jest niezwykle prosty, inspirowany geometrycznymi formami, które wspaniale odnajdują się we współczesnych, nowoczesnych wnętrzach. Co więcej, w kolorystyce zdecydowanie dominują biel i czerń, jednak nie brakuje pełnych blasku akcentów, które objawiają się w miedzianych, platynowych i złotych propozycjach. Zdecydowanie współczesne społeczeństwo pokochało ten styl. Jego ponadczasowość sprawia, że nawet większa zmiana w aranżacji nie wymusza zmiany opraw. Lampy Nordlux po prostu zawsze są na swoim miejscu.