Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Normann

Normann Copenhagen to duńska firma projektująca. Jej celem jest tworzenie oryginalnych i innowacyjnych produktów w prostym i nowoczesnym wzornictwie, które wytrzymuje próbę czasu. Innymi słowy, marka postanowiła rzucić wyzwanie konwencjonalnemu myśleniu i sprawić, że zwykłe stanie się niezwykłe poprzez wspaniały design.  

Duńskie oświetlenie Normann Copenhagen

Założona w 1999 roku przez Jana Andersena i Poula Madsena firma Normann Copenhagen obejmuje szeroką i stale rosnącą kolekcję mebli, oświetlenia, tekstyliów i akcesoriów domowych. Produkty są sprzedawane w ponad 80 krajach na całym świecie i po drodze zdobyły ponad 80 nagród za wzornictwo.  W naszej ofercie dostępne są głównie lampy Normann Copenhagen np. lampy do salonu wiszące lub nowoczesne żyrandole do sypialni.

Nowoczesne lampy skandynawskiej marki Normann Copenhagen

Ekskluzywna i odważna koncepcja projektów oddaje istotę marki Normann Copenhagen. Tworzone przez nich produkty są efektem eksplorowania eksperymentalnego i artystycznego świata. Dziś firma sprzedaje swoje wyroby w krajach Europy Zachodniej oraz USA i cieszy się dużym zainteresowaniem klientów.