Oczka hermetyczne

 

W ogrodzie panują szczególne warunku, którym musi sprostać oświetlenie zewnętrzne. Oprawy są narażone na niekorzystny wpływ czynników pogodowych, jak deszcz, śnieg, niskie i wysokie temperatury, wysoki poziom wilgoci i promieniowanie słoneczne. Z takimi niedogodnościami doskonale radzą sobie zewnętrzne oczka hermetyczne. Wyróżniają się poziomem ochrony IP64, co oznacza, że są odporne na wnikanie ciał stałych i wilgoci. Wykonuje się je z wysokiej jakości materiałów, które zachowują swoje właściwości pomimo niekorzystnych dla nich warunków. 

 

Oczka hermetyczne – znaki szczególne

 
Oprawy halogenowe zewnętrzne muszą posiadać wyjątkową konstrukcję, dlatego zewnętrzne oczka hermetyczne wyposażone zostały w specjalne silikonowe uszczelki, które chronią przed wnikaniem wilgoci, pyłu i kurzu do wewnętrznej konstrukcji oprawy. Wyróżniają się ponadto unikalnym systemem montażu oraz wysokogatunkowymi materiałami, wśród których znajdziemy m.in. aluminium i stal. Oczka hermetyczne znalazły swoje zastosowanie nie tylko na zewnątrz, ale też w pomieszczeniach o wysokim poziomie wilgotności, jak np. kuchnia i łazienka.

 

Zewnętrzne oczka hermetyczne LED


Oczka hermetyczne występują w różnych wariantach. To oprawy punktowe, które fantastycznie prezentują się ułożone w regularnych odstępach od siebie. Mogą być w kształcie kwadratu, koła lub prostokąta. Niekiedy przybierają też bardziej nieregularne kształty, pełniąc przy tym funkcję dekoracyjną. Zastosowana w nich technologia LED sprawia, że są oprawami energooszczędnymi. Zużywają znacznie mniej energii niż tradycyjne żarówki. Charakteryzują się też długą żywotnością. Mogą świecić nawet do 50 000 godzin. Zewnętrzne oczka hermetyczne LED nie zawierają rtęci i innych szkodliwych substancji, w związku z czym są przyjazne dla środowiska i człowieka. Emitują światło przyjemne dla oka i nie wytwarzają ciepła.

Ogród to szczególne miejsce, które wymaga szczególnego oświetlenia. Zachęcamy do zapoznania się z kategoriami w naszym sklepie, które pomogą w odpowiednim doświetleniu. W ofercie znajduje się dekoracyjne oświetlenie schodów zewnętrznych jak również halogeny najazdowe, które pomogą rozświetlić dojazd do garażu. Oprócz tego w asortymencie są również reflektory zewnęrzne