Zewnętrzne sufitowe | plafony

Nie tylko praktyczne, ale i stylowe. Plafony zewnętrzne​ pozwolą bezpiecznie dotrzeć do domu czy garażu po zmroku, ale też wpłyną pozytywnie na aranżację naszego najbliższego otoczenia.

Plafony zewnętrzne klasyczne i nowoczesne

W ofercie znajdują się klasyczne plafony zewnętrzne sufitowe, pozwalające na wyraźne oświetlenie wnętrza, jak i lampy zwisające, nieco bardziej ozdobne do wnętrz bardziej reprezentacyjnych. Lampy ogrodowe sufitowe wykonane są z materiałów o wysokiej odporności na wnikanie ciał stałych i wilgoci, co zapewnia ich bezawaryjne działanie na gwarancji trzyletniej.

Sufitowe oświetlenie elewacji domu

Możemy być więc pewni, że najbliższe otoczenie naszego domu będzie dobrze oświetlone, co jest szczególnie ważne w przypadku posesji znajdujących się z dala od świateł ulicy czy miasta. Przy montażu plafonów sufitowych zewnętrznych mamy także możliwość zainstalowania w nich czujników ruchu, co pozwoli na większą kontrolę sytuacji na zewnątrz, a także przyczyni się do obniżenia rachunków za pobierany prąd. Szeroki asortyment modeli lamp gwarantuje, że do każdego pomieszczenia i ogrodu dobierzemy odpowiednią stylistykę. Do tego możesz dobrać inne rodzaje lamp ogrodowych. W naszej ofercie są dostępne kinkiety ogrodowe, stylowelampy wiszące zewnętrzne, czy lampy zewnętrzne stojące.