Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Orikomi

Marka Orikomi powstała w listopadzie 2013 roku w Lizbonie z inicjatywy Any Morgado i Carmy Caldeira. Jej wyjątkowe projekty opierają się na opracowywaniu opraw łączących techniki origami z oświetleniem. Każdy z produktów Orikomi inspirowany jest czystością linii i geometrycznymi formami. Wysoka jakość papieru i szeroka gama kolorystyczna w połączeniu ze starannym ręcznym wykonaniem decydują o wyjątkowości lamp Orikomi.

Papierowe Lampy Orikomi w nowoczesnym stylu

Orikomi kieruje się zasadą, że projekt powinien być nie tylko ekonomiczny i przystępny cenowo, ale także perfekcyjny i ambitny, zwłaszcza w przypadku oświetlenia, które ma ogromnu wpływ na jakość wystroju wnętrz. Lampy Orikomi, jako produkty podlegające recyklingowi, które promują stosowanie energooszczędnych rozwiązań, stanowią alternatywę dla oświetlenia o niskim wpływie na środowisko, z jednoczesnym naciskiem na wartości estetyczne.

Ciekawe lampy sufitowe Orikomi

Od momentu powstania Orikomi sprzedaje się na całym świecie – zarówno w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych czy Australii. Marka jest aktywna także na gruncie mediów społecznościowych i regularnie wzbudza zainteresowanie międzynarodowych renomowanych czasopism.

W ofercie sklepu Magia Form dostępne są nowoczesne lampy sufitowe oraz lampy stołowe tego producenta, oraz wiele innych propozycji. Zapraszamy!