Oświetlenie zewnętrzne marki Cristher

Włożyłeś wiele pieniędzy i wysiłku w swój ogród, ale jego blask ginie wraz z blaskiem słońca, bo nie zadbałeś o należyte oświetlenie? Spraw, aby okolice Twojego domu zachwycały urodą również po zmroku! Nie będzie to takie proste, choć wcale nie musi być horrendalnie drogie. Grunt to zaufać doświadczonemu, renomowanemu producentowi, który na projektowaniu opraw zewnętrznych zjadł przysłowiowe zęby. Nie jest to bowiem wcale tak proste, jak mogłoby się wydawać! Długo zastanawialiśmy się, której marce poświęcić dzisiejszy artykuł, a ostateczny wybór spotkał się z jednoznacznym poparciem. Marka Crishter to uznany producent oświetlenia zewnętrznego, który z mistrzowską precyzją łączy specyfikę opraw zewnętrznych z najnowszymi trendami designerskimi. Szybki przegląd jego portfolio tylko potwierdzi, że reputacja firmy Cristher to nie przypadek!

Zewnętrzne kinkiety Cristher — nocny powrót do domu w wielkim stylu

Zewnętrzne kinkiety elewacyjne to jeden z najbardziej oczywistych wyborów, gdy pragniemy oświetlić drogę biegnącą tuż przy domu. Jak sama nazwa wskazuje, osadza się je bezpośrednio na elewacji. W zależności od Twoich oczekiwań, kinkiet może być płaski i przylegać do fasady budynku bądź też odstawać od niej na pewną odległość. Takie kinkiety montuje się zwykle kilkadziesiąt centymetrów nad ziemią, tak aby zwiększyć zasięg światła. Projektanci marki Cristher przewidzieli w tej kategorii produktowej oprawy zarówno dla fanów dyskretnego minimalizmu, jak i miłośników bardziej efektownych klimatów. Jeśli zależy Ci jedynie na oświetleniu ścieżek, bez przyciągania nadmiernej uwagi do samych lamp, modele takie jak LOSTER, STERLO, UNAI czy NORMA szybciutko powędrują do Twojego koszyka. Są proste i subtelne, nie rzucają się w oczy, lecz przy tym nie sposób odmówić im stonowanej elegancji. Podsumowując — po zmroku bezbłędnie poprowadzą do celu Ciebie lub Twoich gości i harmonijnie wpiszą się w elewację niezależnie od jej koloru czy wykończenia.

Eleganckie i stylowe kinkiety zewnętrzne

Ale projektantów tworzących dla tego uznanego producenta stać na więcej i to nawet w tak niepozornej na pierwszy rzut oka kategorii, jaką są kinkiety zewnętrzne. Dowodzą tego modele opraw typu TEJA, EMMA, ITOME, GEOMETRIC, SETH, BIEL czy HERA. Wszystkie zaprojektowane zostały w duchu nowoczesnej elegancji, jednak ich budowa oraz kolorystyka są znacznie bardziej efektowne, niż w przypadku poprzednich kinkietów. Zróżnicowane i mniej standardowe barwy sprawiają, że musimy się dwa razy zastanowić, czy dany model aby na pewno pasuje do fasady budynku. Podobne design — wymienione oprawy nie przylegają już płasko do elewacji, przyjmują też bardziej skomplikowane kształty. Ale bez obaw — nie są to przeładowane dekoracjami, strojne lampioniki. To wciąż wytrzymałe i praktyczne oprawy zewnętrzne w typowym dla marki Cristher wytwornym, lecz prostym stylu.


Zewnętrzne lampy schodowe — oświetl wyraźnie każdy stopień

Wiele polskich domów posiada również zewnętrzne schody, prowadzące bezpośrednio na piętro budynku bądź do pomieszczenia gospodarczego. Wspinanie się po nich jedynie przy wątpliwej jakości świetle księżyca to karkołomne igranie z losem, dlatego gorąco polecamy Ci zewnętrzne oprawy schodowe — a te twórcy potęgi Cristher opanowali do perfekcji. W przeciwieństwie do kinkietów, ten typ oświetlenia osadza się nie na, a w elewacji — lampy wbudowywane są tak, aby nie odstawały znacząco powierzchni, w której zostały osadzone. Montuje się je na dwa sposoby — w ścianie tuż nad każdym schodkiem lub bezpośrednio w stopniach — co pozwala nam osiągnąć efekt bardziej lub mniej intensywnie oświetlonej przestrzeni. Modele NORMA i SLIM zdradzają sprytny patent inżynierów Cristher na ukrycie źródła światła tak, aby nie zagroziły mu żadne warunki atmosferyczne, a sama wiązka światła skierowana była ku dołowi.

Designerskie plafony zewnętrzne marki Cristher

Zdarza się również, że nieco więcej blasku będziemy chcieli zaprowadzić pod sufitem. Tarasy, balkony, garaże, altany czy wiaty na samochód to tylko początek długiej listy miejsc poza domem, które całkowicie odmieni jeden z eleganckich plafonów zewnętrznych marki Cristher. Plafony to specyficzny rodzaj oświetlenia sufitowego, w którym oprawa przytwierdzona jest bezpośrednio do sufitu, a ich celem będzie ograniczenie miejsca. Stanowią zatem minimalistyczną alternatywę dla pokaźnych abażurów, zwisających na długich przewodach. Nie znaczy to jednak, że plafony zewnętrzne muszą być nudne i bez polotu. Modele MILAN, TEKA czy SETH to eleganckie oprawy zewnętrzne, które w naprawdę dobrym, ciekawym stylu rozświetlą zadaszone przestrzenie dookoła Twojego domu.

Minimalistyczne zewnętrzne oprawy sufitowe do każdej aranżacji

Marka Cristher nie dotarłaby do obecnego poziomu, gdyby koncentrowała się jedynie na jednej kategorii odbiorców. Plafony, podobnie jak wcześniej kinkiety, dowodzą tego doskonale. Oprócz tych bardziej widowiskowych modeli, które błyskawicznie zauważy każdy domownik czy gość, producent ten ma do zaoferowania również znacznie prostsze warianty, stworzone dla osób stawiających na aranżacyjny minimalizm. Linia VIENA to kolekcja plafonów zewnętrznych w dwóch najbardziej uniwersalnych kolorach i kształtach. Wyboru dokonujemy więc między bielą a czernią oraz między okręgiem i kwadratem. Te plafony stworzono tak, by bez najmniejszych problemów wpasowały się w wystrój pomieszczenia, zaś ich uniwersalna elegancja idzie w parze z praktyczną stroną — te plafony rzucają naprawdę dużo światła.
 

Oświetlenie zewnętrzne to kategoria produktowa, do której nie przykładamy zbyt wielkiej wagi.  I nie ma się co dziwić — w ferworze budowy czy remontu jeszcze jeden, wymagający temat do ogarnięcia to naprawdę absolutnie ostatnia rzecz, jakiej nam trzeba. Twórców marki Cristher cenimy więc za to, że wychodzą nam naprzeciw — ich oprawy są eleganckie i stylowe, stworzone w duchu tak charakterystycznym dla tej marki, lecz przy tym cechuje je uniwersalny minimalizm, sprawiający, że bez trudu wpasują się praktycznie w każdą aranżację. Do tego lampy tego producenta uznawane są za praktycznie bezawaryjne i niezawodne, gdyż jakość wykonania i precyzja wykończenia stawia on na równi z designem.

 

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii
Uwaga!
* pola wymagane Dodaj opinię