Lampy stołowe

Lampy stołowe tylko z nazwy nadają się do postawienia na stole. W rzeczywistości możemy je ustawić niemal wszędzie. Wszystko zależy od gustu i wyobraźni. Wystarczy tylko kilka minut, aby dzięki stylowej oprawie odmienić najnudniejszy pokój na świecie w designerskie pomieszczenie rodem z pierwszych stron magazynów wnętrzarskich.

Za przyjemną atmosferę i wrażenie przytulności w naszych domach odpowiada między innymi odpowiednio rozmieszczone światło punktowe. Do tego typu oświetlenia należą właśnie lampy stołowe. Będą niezwykle pomocne przy podkreśleniu ozdobnych detali czy elementów dekoracyjnych wnętrza. Sprawią, że pokój przestanie wydawać się płaski i wizualnie go powiększą. Ważne jest, aby oprawa emitowała miękkie światło, które nie będzie razić w oczy, ale subtelnie opromieniać przestrzeń.

Zalety lamp stołowych

Za pomocą lamp stołowych możemy bez problemu wyznaczyć strefy w mieszkaniach o planie otwartym. Dwa bliźniacze modele ustawione po obu stronach kanapy stworzą idealną oprawę sprzyjającą atmosferze wypoczynku i relaksu. Elegancka lampa stołowa z materiałowym abażurem będzie doskonałym źródłem ciepłego światła odpowiedniego do czytania książki lub ulubionego czasopisma. W mniejszych pomieszczeniach ten typ oprawy może stanąć na przykład na wbudowanej nad grzejnikiem półce lub niezajmującej wiele miejsca wąskiej konsoli. Idealnie odegra swoją rolę, a przy okazji będzie ciekawym elementem dekoracyjnym. Na stoliku w przedpokoju, ewentualnie średniej wielkości komódce warto umieścić aż dwie stylowe lampy. Będą one wspaniałą ramą dla zawieszonego wyżej obrazu lub lustra.

Magia Form oferuje szeroką gamę lamp stołowych, które wspaniale dopełnią wystrój wnętrza. Od klasycznych form po nowoczesne konstrukcje – każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ekskluzywne lampy stołowe będą doskonałą opcją dla miłośników nietuzinkowych rozwiązań. Oryginalne i niepowtarzalne modele dodadzą pomieszczeniom blasku dosłownie i w przenośni. Sprawdź również lampy podłogowe, listwy sufitowe, lampy biurkowe i wiele innych!