Listwy sufitowe

Listwy sufitowe to taki typ oprawy, który potrafi być równie funkcjonalny, co stylowy. Ich nieduża wysokość i odpowiednie rozmieszczenie źródeł światła sprawiają, że lampy te są niezwykle praktyczne w użyciu. To idealna opcja dla osób, które borykają się z problemem małych przestrzeni lub niskich pomieszczeń. Odpowiednio dobrane listwy oświetleniowe sufitowe zapewnią dostateczną ilość światła, przez co staną się wielkim udogodnieniem w życiu codziennym.

Ten rodzaj oprawy oświetleniowej sprawdzi się w każdym pomieszczeniu niezależnie od jego stylu przewodniego czy aranżacji. Różnorodność modeli listew sufitowych dostępnych na rynku pokazuje, że cieszą się one dużą popularnością. Nowoczesne czy klasyczne, minimalistyczne, a może ozdobne i pełne przepychu – wybór jest tak bogaty, że każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Oprócz tradycyjnych lamp warto zwrócić uwagę na listwy sufitowe LED. Przypadną one do gustu tym, którzy uważają, że wymiana żarówki nie należy do najprzyjemniejszych zajęć. Designerskie konstrukcje dodadzą charakteru każdemu wnętrzu. Będą doskonałym głównym źródłem światła do eleganckiego salonu, przytulnej sypialni, nowoczesnej kuchni, a także stylowego biura. Wspaniale oświetlą stół w jadalni, stwarzając jednocześnie przyjemną atmosferę.

 

Gdzie użyć listw sufitowych LED lub listw przysufitowych?

 

Listwy przysufitowe LED i standardowe listwy sufitowe to uniwersalny typ oświetlenia, który sprawdzi się w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Ich dodatkową zaletą jest możliwość skierowania strumienia światła w dowolnie wybranym przez nas kierunku. Modele z tego rodzaju funkcją będą idealną oprawą dla otwartych przestrzeni, gdzie oprawa oświetleniowa ma za zadanie wyznaczyć poszczególne strefy np. wypoczynku, pracy itp.   Bez względu na to, jaki model listwy sufitowej zdecydujemy się zainstalować w naszym domu, możemy być pewni, że doda on blasku naszym wnętrzom dosłownie i w przenośni. Stanie się nie tylko wspaniałym źródłem światła, ale też interesującym elementem dekoracyjnym, który przyciągnie uwagę naszych gości. Sprawdź również nasze abażury, lampy stołowe, oczka halogenowe i wiele innych!