Żyrandole

Żyrandol spośród wszystkich rodzajów lamp jest chyba najbardziej imponującym typem oświetlenia – zarówno jeśli chodzi o design, jak i jego wielkość. Szczególnie ważne przy wyborze żyrandola jest to, aby swoją formą nie przytłoczył danego wnętrza, ale podkreślił jego atuty.
Nie ważne, czy nasz wybór padnie na nowoczesne żyrandole, które cechuje niezwykła stylowość, czy też zdecydujemy się jednak na klasyczne żyrandole emanujące elegancją. Dobrze dobrany żyrandol z każdego pomieszczenia wydobędzie to, co najlepsze, w połączeniu z innymi typami lamp stworzy spójną całość. Gra świateł doda wnętrzu uroku, a także wizualnie powiększy przestrzeń.

Nowoczesne żyrandole do salonu, sypialni czy jadalni!

Efektowne żyrandole do salonu przyciągną wzrok każdej osoby. Umiejętnie zawieszone utworzą swego rodzaju oś symetrii i sprawią tym samym, że wnętrze wyda się bardziej harmonijne. Odpowiednie oświetlenie stworzy w nim przyjazny nastrój, dzięki czemu nie tylko domownicy, ale i goście będą czuć się swobodnie, a spędzanie czasu w szerszym gronie nie będzie już żadnym problemem.
Żyrandole do jadalni mogą być nie tylko źródłem światła, ale i doskonałym elementem dekoracyjnym, który doda stylu nawet najbardziej przeciętnym aranżacjom. Swoją formą umilą każdy wspólny posiłek – od rodzinnych śniadań po romantyczne kolacje we dwoje. Piękna oprawa zawieszona nad stołem będzie zachęcać ludzi do zgromadzenia się wokół tego mebla.
W pomieszczeniach, które są naszą strefą prywatną, najbardziej zależy nam na tym, aby były one przede wszystkim przytulne i komfortowe. Żyrandole do sypialni podkreślą charakter wnętrza, a łagodny, nieoślepiający blask, którego są źródłem, będzie sprzyjał atmosferze ciszy i spokoju. Świetnie sprawdzą się również ze względów praktycznych – dzięki nim wykonywanie codziennych czynności będzie czystą przyjemnością. Nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że są one idealnym rozwiązaniem, kiedy zależy nam na zachowaniu pustej przestrzeni wokół łóżka – nikt przecież nie chciałby odpoczywać w zagraconym pokoju. Zobacz także inne nasze produkty: kinkiety, plafony, lampy podłogowe i wiele innych!