Salon

Pomieszczeniem domowym, w którym dekoracyjna funkcja oświetlenia bez wątpienia odgrywa niezwykle istotną rolę jest pokój dzienny. Lampy do salonu nie tylko mają go efektywnie oświetlić, ale także mają występować w charakterze przyciągającej wzrok ozdoby tego pomieszczenia.
Salon bez wątpienia jest wizytówką naszego mieszkania. Każda perfekcyjna Pani domu chce, aby wnętrze, w którym toczy się życie rodzinne i towarzyskie zachwycało nowoczesnym stylem, praktycznością oraz indywidualnym charakterem. Oświetlenie salonu ma ogromny wpływ na to jak widzimy nasze wnętrze i jak się w nim czujemy. Odpowiednio dobrane lampy pomogą nam wyeksponować detale aranżacji - obrazy, elementy architektoniczne itp., wprowadzą klimat podczas wieczornego seansu filmowego lub romantycznego wieczoru we dwoje.
Pokój dzienny to pomieszczenie, w którym możemy dać się ponieść fantazji i stworzyć wieloelementowe oświetlenie w jednakowym stylu lub zgodnie z naszym upodobaniem - dobrać lampy o jednakowej barwie, ale zróżnicowanych kształtach. Dla osób, które upodobały sobie harmonię i porządek producenci stworzyli niezliczoną ilość kolekcji, w których skład wchodzą lampy utrzymane w tym samym stylu i kolorystyce: lampy sufitowe - doskonale sprawdzą się jako główne źródło światła, kinkiety - wspomogą działanie żyrandoli i lamp wiszących podczas porządków lub czytania, niewielkie lampy stojące upiększą kompozycję na stoliku kawowym, a duże lampy podłogowe oprócz wspomagania głównego źródła światła, będą stanowić efektowny element dekoracyjny.
Dzięki stale posuwającej się naprzód technologii projektanci tworzą nie tylko coraz to nowe formy, ale także oświetlenie wielofunkcyjne, które zaopatrzone w specjalne elementy zastąpi półki, stoliki lub wieszaki na ubrania. Prezentowane w zakładce “Salon” artykuły to szeroka gama różnego rodzaju lamp, z których każdy wybierze coś dla siebie. Lampy wiszące w stylu nowoczesnym, klasycznym, kryształowe żyrandole, designerskie lampy podłogowe i rustykalne kinkiety. Każda z nich w odmiennych aranżacjach nabiera charakterystycznego, indywidualnego wyrazu, stając się niepowtarzalną ozdobą.