Sypialnia

Bardzo często zapominamy lub nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak istotną rolę odgrywa oświetlenie sypialni. Nie przywiązujemy uwagi do barwy światła, którą wybieramy,  ilości oraz rozmieszczenia elementów, które się na nie składają. Niepodważalnym jest jednak fakt, że w pomieszczeniu, w którym odpoczywamy, oddajemy się wieczornej lekturze lub ucinamy sobie popołudniową drzemkę oświetlenie jest niezwykle ważne. Odpowiednia barwa strumieni światła wprowadza atmosferę, która pozwala nam zrelaksować się i odpocząć. Poprawne położenie lampki nocnej w stosunku do powierzchni materaca zminimalizuje zmęczenie oczu podczas czytania, a dobrze dobrana liczba źródeł światła oraz ich rozmieszczenie dostatecznie rozjaśni wnętrze, dzięki czemu nasz narząd wzroku nie będzie narażony na nadwyrężenie.
W zakładce “Sypialnia” znajdują się lampy do sypialni projektu zarówno polskich, jak i zagranicznych producentów, takich jak: Kaspa, Elstead, Markslojd, Maxlight, Estiluz, Labra, Aqform, Azzardo oraz wielu innych. W skład niezwykle szerokiej gamy artykułów oświetleniowych stworzonych z myślą o sypialnianej alkowie wchodzą lampy wiszące, lampy stołowe, lampy podłogowe, kinkiety, żyrandole i plafony o rozmaitych barwach i kształtach. W tak bogatej i zróżnicowanej ofercie bez wątpienia odnajdziemy produkty, które będą spełniały nasze indywidualne oczekiwania. Dla ułatwienia decyzji każdy z prezentowanych artykułów do oświetlenia sypialni został zaopatrzony opisem, w którym znajdziemy podstawowe informacje o barwie i natężeniu światła, jego wielkości, kolorze czy materiałach, z których został stworzony.
Dzięki stale rozwijającym się technologiom oraz niezwykle bujnej wyobraźni projektantów oświetlenie naszej sypialni może jednocześnie stanowić przepiękną dekorację. Nietuzinkowe formy, bogata paleta barw, a także wieloelementowe kolekcje pozwalają stworzyć kompleksowe oświetlenie sypialni według indywidualnego projektu użytkownika. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają zastosowanie lampy wiszącej w roli niestandardowej lampki nocnej lub kinkietu jako oświetlenia lustra przy toaletce. Mnogość form oraz możliwości zastosowania znacznie ułatwiają dopasowanie produktów do naszych osobistych potrzeb.
Dodatkowo zakładka ta zawiera również meble i dodatki, dzięki którym możemy stworzyć pełną aranżację sypialni utrzymaną w jednakowym stylu.