Quoizel

Quoizel tworzy coś więcej niż tylko oświetlenie. Marka produkuje ponadczasowe elementy zaprojektowane z myślą o jej klientach. Pracownicy firmy przez rozważne dokonywanie wyborów wytwarzają lampy, które równoważą w sobie estetyczność z funkcjonalnością. 

Ponadczasowe lampy Quoizel

Ten rodzaj zaangażowania jest widoczny nie tylko w projektowaniu produktów marki Quoizel, ale także w sposobie, w jaki firma prowadzi swoją działalność. Stało się to głównym powodem rozwoju małego zakładu rzemieślniczego, który po latach stał się jednym z wiodących producentów doskonałego oświetlenia dekoracyjnego w Stanach Zjednoczonych. 

Szyk i funkcjonalność oświetlenia Quoizel

Firma została oryginalnie założona w 1930 roku w Nowym Jorku. W 1996 roku przeniosła swoją siedzibę do Charleston w Karolinie Południowej do nowoczesnego obiektu o powierzchni 500 000 stóp kwadratowych. Mimo że powiększyli swój rozmiar, nigdy nie zapomnieli o dziedzictwie swojego niegdyś małego biznesu.  

Wiele produktów marki Quoizel uosabia historię firmy, która powstała dzięki rzemieślnikom ciężko pracującym w szklanych i naturalnych materiałach. Są to wyroby, które nie tylko oświetlają przestrzeń życiową, ale także poprawiają piękno domu.

Lampy Quoizel to piękne i nowoczesne lampy sufitowe oraz kinkiety ścienne i nie tylko! Sprawdź i wybierz praktyczne oświetlenie do domu!