Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

take me Home

take me HOME to polska marka, która, mimo niewielu lat w branży, zdążyła już wyraźnie zaznaczyć swoją obecność na europejskim rynku minimalistycznych mebli. Oryginalne i piękne konstrukcje inspirowane są stylem skandynawskim, który przejawia się w prostych, geometrycznych formach.  

Produkty take me HOME cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców. Projektanci nieustannie pracują nad poszerzaniem oferty i dostosowaniem jej do aktualnych trendów. Niepowtarzalne meble są odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów. Ich oryginalne formy doskonale wpisują się w klimat zarówno tych nowoczesnych, jak i nieco bardziej klasycznych wnętrz.  

Jak twierdzą twórcy marki take me HOME, kluczem do sukcesu firmy okazał się idealny mariaż najlepszego polskiego dębu, minimalistycznego wzornictwa oraz wizualnie lekkiej formy. W ich bogatej ofercie można znaleźć minimalistyczne meble skandynawskie, meble loftowe oraz meble industrialne. Największą część kolekcji stanowią stoły do jadalni, stoliki kawowe oraz konsole w stylu skandynawskim. W 2017 roku marka poszerzyła ofertę o stoliki nocne i nowoczesne regały.  

Niepowtarzalne, designerskie meble produkowane przez take me HOME doskonale prezentują się nie tylko w prywatnych domach czy mieszkaniach, ale także w lokalach usługowych, które chcą wyróżniać się spośród szybko rozwijającego się grona konkurencji.