Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

UMAGE

UMAGE (dawniej VITA Copenhagen) została założona w 2008 roku. Firma czerpie inspiracje ze skandynawskiego dziedzictwa bardziej niż jakakolwiek inna marka. Ich produkty łączą estetykę, prostotę i funkcjonalność. Wszystkie wyroby cechuje przemyślany kunszt i dbałość o środowisko. Rezultatem pracy projektantów są wykwintne modele o dużej trwałości, które wpasują się w każdą aranżację wnętrz. 

Nietuzinkowe oświetlenie UMAGE

Lampy UMAGE są wykonane z myślą o ekologii. W procesie produkcji swoich wyrobów minimalizują ślad węglowy na naszej planecie i maksymalizują etyczne zaangażowanie w ochronę środowiska. 

Nowoczesne i stylowe lampy sufitowe marki UMAGE

Dążąc do piękna i zrównoważonego rozwoju, oświetlenie UMAGE nieustannie czerpie z harmonii i godności nordyckiego krajobrazu. Ich projekty są głęboko zakorzenione w różnorodnym krajobrazie miejskim i surowej naturze otaczającej ich siedzibę w pulsującym sercu Kopenhagi w Danii. 

Dziś UMAGE jest obecna w ponad 2000 sklepach w 40 krajach na całym świecie. W naszej ofercie sprawdź nowoczesne wiszące lampy oraz żyrandole do salonu o wielu ciekawych modelach w różnorodnych kolorach