Reklamacje

Szanowni Klienci,

Zespół sklepu magiaform.pl dokłada wszelkich starań aby towar wysyłany do Państwa, dotarł nieuszkodzony i bez wad. Produkty są nowe i nieużywane, a przed wysyłką sprawdzane, starannie pakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami, które mogłyby wyniknąć w trakcie transportu. Prosimy o dokładne sprawdzenie przesyłki w momencie przyjęcia. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń przesyłki, prosimy o otworzenie opakowania w obecności kuriera.

 

ZWROTY

 

Mają Państwo 30 dni na odstąpienie od umowy kupna w naszym sklepie*. Formularz zwrotu reklamacji można pobrać TUTAJ.

Aby skorzystać z prawa do zwrotu, należy odesłać zakupiony towar przesyłką ubezpieczoną z opcją "ostrożnie szkło" wraz z dołączonym protokołem zwrotu oraz dowodem zakupu na adres:

 

Artemodo
ul. Choiny 9C

20-816 Lublin

 

Zwracany towar musi być w stanie nienaruszonym. Prosimy o dbanie o oryginalne pudełka. W przypadku uszkodzenia oryginalnych pudełek (wgniecenie, podarcie, zaklejenie taśmą inna niż transparentna), kiedy uszkodzenie to obniża wartość towaru, sklep może potrącić odpowiednią część zwracanej kwoty.

Przelew środków nastąpi maksymalnie w ciągu 14 dni po otrzymaniu i sprawdzeniu towaru.
Odesłanie towaru następuje na koszt zwracającego.

*Zakupy dokonywane przez firmy (na fakturę VAT) nie podlegają prawu zwrotu.

 

REKLAMACJE


Wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie objęte są 24-miesięczną gwarancję producenta.
Przy odbiorze paczki należy poprosić kuriera o możliwość sprawdzenia przesyłki w jego obecności. Kurier nie ma obowiązku czekania na sprawdzenie zawartości paczki, w takim wypadku mają Państwo 3 dni na zgłoszenie uszkodzenia do firmy przewozowej. Kurier musi wrócić do Państwa i sporządzić protokół szkody.
Sporządzony protokół należy przesłać do nas mailem na adres: sklep@magiaform.pl
Wszelkie uszkodzenia zawartości paczki lub niezgodności wykryte po jej rozpakowaniu będą uwzględniane w nieprzekraczalnym terminie 3 dni od dnia dostarczenia. W innym przypadku uszkodzenia transportowe nie będą uwzględniane.

W przypadku pisemnych reklamacji prosimy o wysyłkę na adres:
 

Artemodo
ul. Choiny 9C
20-816 Lublin

W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Prosimy o kontakt pod numer telefonu: 607 826 281 lub mailem: sklep@magiaform.pl


Zespół Artemodo