Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

CottonBallLight

Zakochani w nasyconych kolorach twórcy firmy Cotton Ball Lights zachwycili się ideą wprowadzania koloru do wnętrz za pomocą różnobarwnych girland świetlnych. Miękkie światło przebijające przez bawełniany oplot całkowicie ich oczarowało i postanowili zaprezentować je swoim klientom. 

Kiedy pierwsza partia produktów Cotton Ball Lights pojawiła się w sklepach nikt jeszcze nie znał tych bawełnianych kul, ale projektanci byli przekonani, że zyskają one grono wielbicieli. Zaprosili do współpracy popularne sklepy z designem i wyposażeniem wnętrz i otworzyli pierwszy sklep internetowy i, małymi krokami, zaczęli budować markę Cotton Ball Lights w Polsce. 

Dziś, jako wyłączny sprzedawca bawełnianych girland oświetleniowych w Polsce i Wielkiej Brytanii realizują zamówienia współpracujących sklepów oraz prowadzą sprzedaż przez sklep internetowy i w Warszawie, jako jedyny w Polsce sklep stacjonarny z pełną gamą kolorystyczną Cotton Ball Lights.  

Ich popularność stała się tak duża, że marka Cotton Ball Lights doczekała się swoich naśladowców, którzy tworzą własne wersje girland za pomocą wielu pomysłów DIY ("zrób to sam"), a tanią wersję bawełnianego oświetlenia wypuściły nawet sklepy sieciowe. 

Cotton Ball Lights stawia nacisk na jakość wykonania i obsługę klienta. Ich oryginalne produkty objęte są gwarancją, a przewody posiadają certyfikaty bezpieczeństwa, dopuszczające sprzedaż na terenie Unii Europejskiej. Fabryka w Tajlandii produkująca dla marki kule, jest objęta programem „Fair Trade”, który gwarantuje godziwe zarobki pracownikom, niewykorzystywanie dzieci do pracy i odpowiedzialność ekologiczną.