Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Fambuena

Założona w 2005 roku z inicjatywy braci Comes, Fambuena tworzy, produkuje i dystrybuuje swoje pełne młodego ducha projekty na całym świecie pod kierunkiem artystycznym Vicente Garcia Jiméneza

W 2006 roku uniwersalność światła wyrażona poprzez piękno, zmysłowość i romantyzm, stała się znakiem rozpoznawczym marki Fambuena. Każda z kolekcji wprowadzi do wnętrza niepowtarzalną atmosferę, przekształcając projekty w przedmioty o specyficznym języku emocjonalnym. 

Ta młoda i dynamiczna firma skupia znanych na całym świecie projektantów takich jak: Cristian Malisan, Nicola Nerboni, Antonio Minervini, Vicente García Jiménez, Sabine Leuthold, Jehs & Laub, Yonoh, Alex Fernandez Camps, Katharina Maria Bruckner, Hans Stefan Moritsch i Verena Litzka, Carlo Contin, Ricardo Armiñana i Hugo Tejada. 

Produkty marki Fambuena są znane w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i Stanach Zjednoczonych Ameryki. Od czasu swojego międzynarodowego debiutu na targach oświetleniowych we Frankfurcie, przedstawiciele firmy są obecni na każdym z ważniejszych pokazów w branży oświetleniowej.