Brak produktów w wybranej kategorii spełniających kryteria wyświetlania.

Plumen

Plumen to młoda brytyjska firma, która żarówki uczyniła swoim obiektem zainteresowania. Zwykłe, wydawać by się mogło nudne źródła światła ożyły w rękach projektantów Plumen i stały się pierwszoplanowymi bohaterami w świecie oświetlenia.

Firma od pięciu lat projektuje energooszczędne i designerskie żarówki, które zyskały żywe zainteresowanie nie tylko dekoratorów i architektów wnętrz, ale także zwykłych ludzi. Ich wystudiowane linie, często miękkie i kobiece pobudzają wyobraźnię, wprowadzając we wnętrzu ład i ożywiając je. Umieszczone w specjalnie zaprojektowanych oprawach wiszących idealnie nadają się do nowoczesnych przestrzeni, podkreślają ich styl, prostotę i minimalizm.

Istotą piękna przedmiotów użytkowych jest prostota i funkcjonalność. Z tą myślą stworzyła firma Plumen żarówki, małe arcydzieła sztuki użytkowej, które właściwie nie wymagają żadnej dodatkowej oprawy, by znaleźć się natychmiast w centrum zainteresowania prawdziwych koneserów. Przyciągają wzrok swą delikatną, łagodnie wygiętą linią wprowadzającą klimat odprężenia i relaksu lub intrygującymi, meandrycznie wygiętym kształtami przywołującymi na myśl inspirujący symbol nieskończoności. Jeżeli jednak zechcecie nadać naszym wnętrzom bardziej wyrafinowanego charakteru, warto żarówki Plumen połączyć z wiszącą kompozycją Plumen Drop Cap Chrome, tworzącą zaskakujący mariaż kabla z elegancką, metalową oprawą w trzech wersjach kolorystycznych. Niezwykle efektowne połączenie, podkreślające awangardowy wystrój wnętrz stworzą one również z wysublimowanym zestawem Plumen Drop Top Lamp Shade (A) Set, którego pierwszoplanowy element, wykonany ręcznie szklany klosz w trzech dostępnych kolorach wyeksponuje wszystkie walory tych wyjątkowych żarówek. Zanim podejmiecie decyzję, przyjrzyjcie się zatem uważnie każdemu z dostępnych tu modeli.